2018-2019 Bahar Yarıyılı Yıl Sonu (Final) ve Bütünleme Sınav Programı

  • ANA SAYFA
  • DUYURU, HABER, ETKİNLİK
  • DUYURU DETAY

2018-2019 Bahar Yarıyılı Yıl Sonu (Final) ve Bütünleme Sınav Programı

  •  9 Mayıs 2019 Perşembe
  •  489 Görüntüleme
  •  Yazdır


Sınavlarda Kimlik Kartlarınızı Yanınızda Bulundurunuz.

Sınavdan Çıktığınızda Koridorlarda Beklemeyiniz.

Başarılar...





TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ – ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

2018-2019 BAHAR YARIYILI / YILSONU (FİNAL) SINAV PROGRAMI

1.SINIF

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

RESÜSİTASYON

18.05.2019-CUMARTESİ

10:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

MESLEK ETİK

18.05.2019-CUMARTESİ

11:00

SINAV SALONU

Ö.F.YAZICI-T.SOLMAZ

FARMAKOLOJİ

20.05.2019-PAZARTESİ

10:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR-H.AKYÜZ

ACİL HASTA BAKIMI II

21.05.2019-SALI

09:00

SINAV SALONU

T.SOLMAZ- E.GÜNGÖR

YABANCI DİL

21.05.2019-SALI

10:00

218-219

T.SOLMAZ-E.GÜNGÖR

BEDEN EĞİTİMİ VE VÜCUT GELİŞTİRME

22.05.2019 ÇARŞAMBA

11:00

SINAV SALONU

Ö.YAZICI-M.ARDIÇ

TÜRK DİLİ

23.05.2019-PERŞEMBE

10:00

SINAV SALONU

F.TOYDEMİR-M.ARDIÇ

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

23.05.2019-PERŞEMBE

11:00

218-219

E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ II

24.05.2019-CUMA

10:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

2.SINIF

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

KALİTE YÖNTEM SİSTEMLERİ

20.05.2019 PAZARTESİ

12:00

SINAV SALONU

H.AKYÜZ-T.SOLMAZ

SAĞLIK PSİKOLOJİSİ

21.05.2019-SALI

12:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR-H.AKYÜZ

ENFEKSİYON HASTALIKLARI

22.05.2019-ÇARŞAMBA

12:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR –T.SOLMAZ

SPORTİF REKREASYON

24.05.2019-CUMA

15:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

2018-2019 BAHAR YARIYILI / BÜTÜNLEME PROGRAMI

1.SINIF

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

RESÜSİTASYON

10.06.2019 PAZARTESİ

10:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

MESLEK ETİK

10.06.2019 PAZARTESİ

11:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

FARMAKOLOJİ

11.06.2019-SALI

10:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR-H.AKYÜZ

YABANCI DİL

11.06.2019-SALI

13:00

218-219

T.SOLMAZ-E.GÜNGÖR

ACİL HASTA BAKIMI II

12 .06.2019 ÇARŞAMBA

10:00

SINAV SALONU

T.SOLMAZ- E.GÜNGÖR

BEDEN EĞİTİMİ VE VÜCUT GELİŞTİRME

12.06.2019-ÇARŞAMBA

11:00

SINAV SALONU

Ö.YAZICI-T.SOLMAZ

TÜRK DİLİ

13.06.2019-PERŞEMBE

10:00

SINAV SALONU

F.TOYDEMİR-M.ARDIÇ

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

13.06.2019-PERŞEMBE

11:00

218-219

E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ II

14.06.2019 CUMA

10:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

2.SINIF

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

KALİTE YÖNTEM SİSTEMLERİ

10.06.2019 PAZARTESİ

12:00

SINAV SALONU

H.AKYÜZ

SAĞLIK PSİKOLOJİSİ

11.06.2019-SALI

12:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR

ENFEKSİYON HASTALIKLARI

12.06.2019-ÇARŞAMBA

12:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR

SPORTİF REKREASYON

14.06.2019-CUMA

15:00

SINAV SALONU

Ö.F.YAZICI

Öğr. Gör. Mesut ARDIÇ

Bölüm Başkanı





TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ – ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI BİRİNCİ ÖĞRETİM

2018-2019 BAHAR YARIYILI / YILSONU (FİNAL) PROGRAMI

1.SINIF

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

ANATOMİ

18.05.2019-CUMARTESİ

13.00

SINAV SALONU-238-415

M.ARDIÇ-H.AKYÜZ -T.SOLMAZ

BİYOİSTATİSTİK II

20.05.2019-PAZARTESİ

14.00

SINAV SALONU-407-415-238

İ.USTA- T. SOLMAZ-E.GÜNGÖR-H.AKYÜZ-M.ARDIÇ

İNGİLİZCE II

21.05.2019-SALI

10.00

SINAV SALONU-238

M.ARDIÇ- H.AKYÜZ-A.DİRİL

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

21.05.2019-SALI

13.00

SINAV SALONU-238

E.IRK -H.AKYÜZ-M.ARDIÇ

YAZIŞMA TEKNİKLERİ II

22.05.2019-ÇARŞAMBA

13.00

SINAV SALONU-238

F.TOYDEMİR-E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

TÜRK DİLİ II

22.05.2019 ÇARŞAMBA

14.00

SINAV SALONU-238

F.TOYDEMİR-T.SOLMAZ-M.ARDIÇ

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

23.05.2019-PERŞEMBE

11.00

SINAV SALONU-238

S.TALAY-M.ARDIÇ

SAĞLIK HİZMETLERİ YÖNETİMİ

23.05.2019- PERŞEMBE

13.00

SINAV SALONU -407-415

M.ARDIÇ-T.SOLMAZ-E.GÜNGÖR

TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ II

24.05.2019-CUMA

11.00

SINAV SALONU-238

Y.ÜNAL-T.SOLMAZ-E.GÜNGÖR

TIBBİ DOKÜMANTASYON II

24.05.2019-CUMA

14.00

SINAV SALONU-407

İ.USTA- M.ARDIÇ-T. SOLMAZ- E.GÜNGÖR

2.SINIF

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

SEKRETERLİK HİZMETLERİ

18.05.2019-CUMARTESİ

15:00

SINAV SALONU

H.AKYÜZ-E.GÜNGÖR

SAĞLIK VE TOPLUM

18.05.2019-CUMARTESİ

16:00

SINAV SALONU

T.SOLMAZ- H.AKYÜZ

İLK YARDIM

20.05.2019- PAZARTESİ

15:00

SINAV SALONU

T.SOLMAZ-H.AKYÜZ

HASTANE YÖNETİMİ VE ORGANİZASYONU II

21.05.2019- SALI

15:00

SINAV SALONU

M.ARDIÇ-H.AKYÜZ

HASTANE BİLGİ SİSTEMLERİ II

21.05.2019-SALI

16:00

SINAV SALONU

M.KARACA-H.AKYÜZ

HALK SAĞLIĞI VE TIBBİ DEONTOLOJİ

22.05.2019 ÇARŞAMBA

15:00

SINAV SALONU

İ.USTA- E.GÜNGÖR-T. SOLMAZ

MESLEKİ İNGİLİZCE II

23.05.2019-PERŞEMBE

15:00

SINAV SALONU

Ö.YAZICI-E.GÜNGÖR

TIBBİ DOKÜMANTASYON IV

23.05.2019-PERŞEMBE

16:00

SINAV SALONU-238

İ.USTA-T. SOLMAZ-E.GÜNGÖR-M.ARDIÇ

SPORTİF REKREASYON

24.05.2019-CUMA

15:00

SINAV SALONU

Ö.YAZICI-M.ARDIÇ

İŞ HUKUKU

24.05.2019-CUMA

16:00

SINAV SALONU

D.COŞKUN-M.ARDIÇ

Öğr. Gör. Mesut ARDIÇ

Bölüm Başkanı

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ – ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI İKİNCİ ÖĞRETİM

2018-2019 BAHAR YARIYILI / YIL SONU (FİNAL) PROGRAMI

1.SINIF

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

ANATOMİ

18.05.2019-CUMARTESİ

13.00

SINAV SALONU-238-415

M.ARDIÇ-H.AKYÜZ -T.SOLMAZ

BİYOİSTATİSTİK II

20.05.2019-PAZARTESİ

14.00

SINAV SALONU-407-415-238

İ.USTA- T. SOLMAZ-E.GÜNGÖR-H.AKYÜZ-M.ARDIÇ

İNGİLİZCE II

21.05.2019-SALI

10.00

SINAV SALONU-238

M.ARDIÇ- H.AKYÜZ-A.DİRİL

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

21.05.2019-SALI

13.00

SINAV SALONU-238

E.IRK -H.AKYÜZ-M.ARDIÇ

YAZIŞMA TEKNİKLERİ II

22.05.2019-ÇARŞAMBA

13.00

SINAV SALONU-238

F.TOYDEMİR-E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

TÜRK DİLİ II

22.05.2019 ÇARŞAMBA

14.00

SINAV SALONU-238

F.TOYDEMİR-T.SOLMAZ-M.ARDIÇ

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

23.05.2019-PERŞEMBE

11.00

SINAV SALONU-238

S.TALAY-M.ARDIÇ

SAĞLIK HİZMETLERİ YÖNETİMİ

23.05.2019- PERŞEMBE

13.00

SINAV SALONU -407-415

M.ARDIÇ-T.SOLMAZ-E.GÜNGÖR

TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ II

24.05.2019-CUMA

11.00

SINAV SALONU-238

Y.ÜNAL-T.SOLMAZ-E.GÜNGÖR

TIBBİ DOKÜMANTASYON II

24.05.2019-CUMA

14.00

SINAV SALONU-407

İ.USTA- M.ARDIÇ-T. SOLMAZ- E.GÜNGÖR

2.SINIF

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

SEKRETERLİK HİZMETLERİ

18.05.2019-CUMARTESİ

15:00

SINAV SALONU

H.AKYÜZ-E.GÜNGÖR

SAĞLIK VE TOPLUM

18.05.2019-CUMARTESİ

16:00

SINAV SALONU

T.SOLMAZ- H.AKYÜZ

İLK YARDIM

20.05.2019- PAZARTESİ

15:00

SINAV SALONU

T.SOLMAZ-H.AKYÜZ

HASTANE YÖNETİMİ VE ORGANİZASYONU II

21.05.2019- SALI

15:00

SINAV SALONU

M.ARDIÇ-H.AKYÜZ

HASTANE BİLGİ SİSTEMLERİ II

21.05.2019-SALI

16:00

SINAV SALONU

M.KARACA-H.AKYÜZ

HALK SAĞLIĞI VE TIBBİ DEONTOLOJİ

22.05.2019 ÇARŞAMBA

15:00

SINAV SALONU

İ.USTA- E.GÜNGÖR-T. SOLMAZ

MESLEKİ İNGİLİZCE II

23.05.2019-PERŞEMBE

15:00

SINAV SALONU

Ö.YAZICI-E.GÜNGÖR

TIBBİ DOKÜMANTASYON IV

23.05.2019-PERŞEMBE

16:00

SINAV SALONU-238

İ.USTA-T. SOLMAZ-E.GÜNGÖR-M.ARDIÇ

İŞ HUKUKU

24.05.2019-CUMA

16:00

SINAV SALONU

D.COŞKUN-M.ARDIÇ

SPORTİF REKREASYON

24.05.2019-CUMA

17:00

SINAV SALONU

Ö.YAZICI-M.ARDIÇ

Öğr. Gör. Mesut ARDIÇ

Bölüm Başkanı

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ – ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI BİRİNCİ/ iKİNCİ ÖĞRETİM

2018-2019 BAHAR YARIYILI / BÜTÜNLEME PROGRAMI

1.SINIF

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

ANATOMİ

10.06.2019 PAZARTESİ

13.00

SINAV SALONU-238

M.ARDIÇ-H.AKYÜZ -T.SOLMAZ

BİYOİSTATİSTİK II

10.06.2019 PAZARTESİ

14.00

SINAV SALONU-407-415-238

İ.USTA- T. SOLMAZ-E.GÜNGÖR-H.AKYÜZ-M.ARDIÇ

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

11.06.2019-SALI

10.00

SINAV SALONU-238

E.IRK -H.AKYÜZ-M.ARDIÇ

İNGİLİZCE II

11.06.2019-SALI

13.00

SINAV SALONU-238

M.ARDIÇ- H.AKYÜZ-A.DİRİL

YAZIŞMA TEKNİKLERİ II

12 .06.2019 ÇARŞAMBA

13.00

SINAV SALONU-238

F.TOYDEMİR-E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

TIBBİ DOKÜMANTASYON II

12.06.2019 ÇARŞAMBA

14.00

SINAV SALONU-407

İ.USTA- M.ARDIÇ-T. SOLMAZ- E.GÜNGÖR

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

13.06.2019-PERŞEMBE

11.00

SINAV SALONU-238

S.TALAY-M.ARDIÇ

SAĞLIK HİZMETLERİ YÖNETİMİ

13.06.2019-PERŞEMBE

13.00

SINAV SALONU -407-415

M.ARDIÇ-E.GÜNGÖR

TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ II

14.06.2019 CUMA

11.00

SINAV SALONU-238

Y.ÜNAL-T.SOLMAZ-E.GÜNGÖR

TÜRK DİLİ II

14.06.2019- CUMA

14.00

SINAV SALONU-238

F.TOYDEMİR-T.SOLMAZ-M.ARDIÇ

2.SINIF

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

SEKRETERLİK HİZMETLERİ

10.06.2019 PAZARTESİ

15:00

SINAV SALONU

H.AKYÜZ-E.GÜNGÖR

TIBBİ DOKÜMANTASYON IV

10.06.2019-PAZARTESİ

16:00

SINAV SALONU-238

İ.USTA- H. AKYÜZ-T. SOLMAZ-E.GÜNGÖR-M.ARDIÇ

İLK YARDIM

11.06.2019-SALI

15:00

SINAV SALONU

T.SOLMAZ-H.AKYÜZ

HASTANE YÖNETİMİ VE ORGANİZASYONU II

11.06.2019-SALI

15:00

SINAV SALONU

M.ARDIÇ-H.AKYÜZ

HASTANE BİLGİ SİSTEMLERİ II

12 .06.2019 ÇARŞAMBA

16:00

SINAV SALONU

M.KARACA-H.AKYÜZ

HALK SAĞLIĞI VE TIBBİ DEONTOLOJİ

12.06.2019-ÇARŞAMBA

15:00

SINAV SALONU

İ.USTA- E.GÜNGÖR-T. SOLMAZ

MESLEKİ İNGİLİZCE II

13.06.2019-PERŞEMBE

15:00

SINAV SALONU

Ö.YAZICI-E.GÜNGÖR

SAĞLIK VE TOPLUM

13.06.2019 PERŞEMBE

16:00

SINAV SALONU

T.SOLMAZ- H.AKYÜZ

SPORTİF REKREASYON

14.06.2019 CUMA

15:00

SINAV SALONU

Ö.YAZICI-M.ARDIÇ

İŞ HUKUKU

14.06.2019 CUMA

16:00

SINAV SALONU

D.COŞKUN-M.ARDIÇ

SPORTİF REKREASYON (İKİNCİ ÖĞRETİM)

14.06.2019 CUMA

17:00

SINAV SALONU

Ö.YAZICI-M.ARDIÇ


Öğr. Gör. Mesut ARDIÇ

Bölüm Başkanı






Gaziosmanpaşa Mahallesi Alişan Diktaş Caddesi No:26 Erbaa-Tokat Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.