2018-2019 BAHAR YARIYILI ARASINAV PROGRAMI

Duyurular

2018-2019 BAHAR YARIYILI ARASINAV PROGRAMI

  •  13 Mart 2019 Çarşamba
  •  491 Görüntüleme
  •  Yazdır

TOGÜ – ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

TDS PROGRAMI 2018-2019 BAHAR YARIYILI / ARA SINAV PROGRAMI

BİRİNCİ ÖĞRETİM 1.SINIF

 

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

 

ANATOMİ

23.03.2019-CUMARTESİ

14.00

SINAV SALONU-238

C.PALAZOĞLU-T.SOLMAZ-M.ARDIÇ

 

SAĞLIK HİZMETLERİ YÖNETİMİ

24.03.2019-PAZAR

14.00

SINAV SALONU -407-415

M.ARDIÇ-H.AKYÜZ-E.GÜNGÖR

 

BİYOİSTATİSTİK II

25.03.2019 PAZARTESİ

14.00

SINAV SALONU-

407-415

İ.USTA- T. SOLMAZ-E.GÜNGÖR- C.PALAZOĞLU-

H.AKYÜZ-M.ARDIÇ

 

İNGİLİZCE II

26.03.2019-SALI

11.00

SINAV SALONU-238

M.ARDIÇ- H.AKYÜZ-C.PALAZOĞLU

 

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

26.03.2019-SALI

13.00

SINAV SALONU-238

E.IRK -H.AKYÜZ-M.ARDIÇ

 

TEMEL BİLGİ TEKN. II

27.03.2019-ÇARŞAMBA

13.00

SINAV SALONU-238

Y.ÜNAL-C.PALAZOĞLU-E.GÜNGÖR

 

TÜRK DİLİ II

27.03.2019-ÇARŞAMBA

14.00

SINAV SALONU-238

F.TOYDEMİR-C.PALAZOĞLU-M.ARDIÇ

 

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

28.03.2019 PERŞEMBE

11.00

SINAV SALONU-238

S.TALAY-M.ARDIÇ-C.PALAZOĞLU

 

YAZIŞMA TEKNİKLERİ II

28.04.2019-PERŞEMBE

13.00

SINAV SALONU-238

F.TOYDEMİR-E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

 

TIBBİ DOKÜMANTASYON II

29.03.2019-CUMA

14.00

SINAV SALONU-407

İ.USTA- M.ARDIÇ-T. SOLMAZ- E.GÜNGÖR

 

BİRİNCİ ÖĞRETİM 2.SINIF

 

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

SAĞLIK VE TOPLUM

23.03.2019-CUMARTESİ

16:00

SINAV SALONU

T.SOLMAZ- C.PALAZOĞLU

SEKRETERLİK HİZMETLERİ

24.03.2019-PAZAR

15:00

SINAV SALONU

H.AKYÜZ-E.GÜNGÖR

HASTANE YÖNETİMİ VE ORGANİZ. II

24.03.2019-PAZAR

16:00

SINAV SALONU

M.ARDIÇ-H.AKYÜZ

TIBBİ DOKÜMANTASYON IV

25.03.2019-PAZARTESİ

16:00

SINAV SALONU-238

İ.USTA- H. AKYÜZ-T. SOLMAZ-E.GÜNGÖR- C.PALAZOĞLU

İLK YARDIM

26.03.2019-SALI

15:00

SINAV SALONU

M.ARDIÇ-H.AKYÜZ

HASTANE BİLGİ SİSTEMLERİ II

26.03.2019 SALI

16:00

SINAV SALONU

M.KARACA-H.AKYÜZ

HALK SAĞLIĞI VE TIBBİ DEONTOLOJİ

27.03.2019-ÇARŞAMBA

15:00

SINAV SALONU

İ.USTA- C.PALAZOĞLU-T. SOLMAZ

MESLEKİ İNGİLİZCE II

28.03.2019-PERŞEMBE

16:00

SINAV SALONU

Ö.YAZICI-E.GÜNGÖR

SPORTİF REKREASYON

29.03.2019-CUMA

15:00

SINAV SALONU

Ö.YAZICI-M.ARDIÇ

İŞ HUKUKU

29.03.2019-CUMA

16:00

SINAV SALONU

D.COŞKUN-M.ARDIÇ

İKİNCİ ÖĞRETİM  1.SINIF

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

ANATOMİ

23.03.2019-CUMARTESİ

14.00

SINAV SALONU-238

C.PALAZOĞLU-T.SOLMAZ-M.ARDIÇ

SAĞLIK HİZMETLERİ YÖNETİMİ

24.03.2019-PAZAR

14.00

SINAV SALONU -407-415

M.ARDIÇ-H.AKYÜZ-E.GÜNGÖR

BİYOİSTATİSTİK II

25.03.2019 PAZARTESİ

14.00

SINAV SALONU-407-415

İ.USTA- T. SOLMAZ-E.GÜNGÖR- C.PALAZOĞLU-H.AKYÜZ-M.ARDIÇ

İNGİLİZCE II

26.03.2019-SALI

11.00

SINAV SALONU-238

M.ARDIÇ- H.AKYÜZ-C.PALAZOĞLU

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

26.03.2019-SALI

13.00

SINAV SALONU-238

E.IRK -H.AKYÜZ-M.ARDIÇ

TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ II

27.03.2019-ÇARŞAMBA

13.00

SINAV SALONU-238

Y.ÜNAL-C.PALAZOĞLU-E.GÜNGÖR

TÜRK DİLİ II

27.03.2019-ÇARŞAMBA

14.00

SINAV SALONU-238

F.TOYDEMİR-C.PALAZOĞLU-M.ARDIÇ

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

28.03.2019 PERŞEMBE

11.00

SINAV SALONU-238

S.TALAY-M.ARDIÇ-C.PALAZOĞLU

YAZIŞMA TEKNİKLERİ II

28.04.2019-PERŞEMBE

13.00

SINAV SALONU-238

F.TOYDEMİR-E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

TIBBİ DOKÜMANTASYON II

29.03.2019-CUMA

14.00

SINAV SALONU-407

İ.USTA- M.ARDIÇ-T. SOLMAZ- E.GÜNGÖR

İKİNCİ ÖĞRETİM  2.SINIF

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

SAĞLIK VE TOPLUM

23.03.2019-CUMARTESİ

16:00

SINAV SALONU

T.SOLMAZ- C.PALAZOĞLU

SEKRETERLİK HİZMETLERİ

24.03.2019-PAZAR

15:00

SINAV SALONU

H.AKYÜZ-E.GÜNGÖR

HASTANE YÖNETİMİ VE ORG. II

24.03.2019-PAZAR

16:00

SINAV SALONU

M.ARDIÇ-H.AKYÜZ

TIBBİ DOKÜMANTASYON IV

25.03.2019-PAZARTESİ

16:00

SINAV SALONU-238

İ.USTA- H. AKYÜZ-T. SOLMAZ-E.GÜNGÖR- C.PALAZOĞLU

İLK YARDIM

26.03.2019-SALI

15:00

SINAV SALONU

M.ARDIÇ-H.AKYÜZ

HASTANE BİLGİ SİSTEMLERİ II

26.03.2019 SALI

16:00

SINAV SALONU

M.KARACA-H.AKYÜZ

HALK SAĞLIĞI VE TIBBİ DEONTOLOJİ

27.03.2019-ÇARŞAMBA

15:00

SINAV SALONU

İ.USTA- C.PALAZOĞLU-T. SOLMAZ

MESLEKİ İNGİLİZCE II

28.03.2019-PERŞEMBE

15:00

SINAV SALONU

Ö.YAZICI-E.GÜNGÖR

İŞ HUKUKU

29.03.2019-CUMA

16:00

SINAV SALONU

D.COŞKUN-M.ARDIÇ

SPORTİF REKREASYON

29.03.2019-CUMA

17:00

SINAV SALONU

Ö.FARUK YAZICI

                               

 

 

 

 

TOGÜ

 ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

2018-2019 BAHAR YARIYILI / ARA SINAV PROGRAMI

 

 

1.SINIF

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

MESLEK ETİK

23.03.2019-CUMARTESİ

10:00

SINAV SALONU

C.PALAZOĞLU-T.SOLMAZ

FARMAKOLOJİ

24.03.2019-PAZAR

10:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR-H.AKYÜZ

ACİL HASTA BAKIMI II

25.03.2019-PAZARTESİ

10:00

SINAV SALONU

T.SOLMAZ- H.AKYÜZ

YABANCI DİL

26.03.2019-SALI

11:00

218-219

T.SOLMAZ-E.GÜNGÖR

BEDEN EĞİTİMİ VE VÜCUT GELİŞTİRME

27.03.2019-ÇARŞAMBA

10:00

SINAV SALONU

Ö.YAZICI-C.PALAZOĞLU

TÜRK DİLİ

27.03.2019-ÇARŞAMBA

10:00

SINAV SALONU

F.TOYDEMİR-M.ARDIÇ

ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ II

28.03.2019-PERŞEMBE

10:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR-C.PALAZOĞLU

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

28.03.2019 PERŞEMBE

11:00

218-219

E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

RESÜSİTASYON

29.03.2019-CUMA

10:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR-C.PALAZOĞLU

 

 

 

2.SINIF

DERS ADI

TARİH

SAAT

YER

GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI

KALİTE YÖNTEM SİSTEMLERİ

26.03.2019-SALI

12:00

SINAV SALONU

H.AKYÜZ-T.SOLMAZ

SAĞLIK PSİKOLOJİSİ

27.03.2019-ÇARŞAMBA

12:00

SINAV SALONU

E.GÜNGÖR-  T.SOLMAZ

ENFEKSİYON HASTALIKLARI

28.03.2019 PERŞEMBE

12:00

SINAV SALONU

C.PALAZOĞLU -T.SOLMAZ

SPORTİF REKREASYON

29.03.2019-CUMA

15:00

407-415

E.GÜNGÖR-T.SOLMAZ

                 

 

 

 

Öğr.Gör.Mesut ARDIÇ

Bölüm Başkanı

 

 




Gaziosmanpaşa Mahallesi Alişan Diktaş Caddesi No:26 Erbaa-Tokat Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.