BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

Duyurular

BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

  •  8 Mart 2019 Cuma
  •  170 Görüntüleme
  •  Yazdır

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ - ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

2018-2019 Bahar Dönemi Haftalık Ders Programı

1. SINIF

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

 CUMARTESİ

08:15-09:00

Meslek Etiği

Öğr.Gör.Ö.Faruk Yazıcı

(415)

 

 

Acil Sağlık Hizmetleri II

Öğr.Gör.Eda GÜNGÖR

(415)

 

 

09:15-10:00

Meslek Etiği

Öğr.Gör.Ö.Faruk Yazıcı

(415)

Beden Dili ve Vücut Geliştirme

(Öğt.Gör.Ö.Faruk YAZICI)

(415)

 

Acil Sağlık Hizmetleri II

Öğr.Gör.Eda GÜNGÖR

(415)

 

Yabancı Dil-II

(Öğr.Gör.. Ayhan DİRİL)

(Uzaktan Eğitim)

10:15-11:00

Acil Hasta Bakımı II

Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ

(415)

Beden Dili ve Vücut Geliştirme

(Öğt.Gör.Ö.Faruk YAZICI)

(415)

Türk Dili II

(Okt.Faruk TOYDEMİR)

(415)

Resüstasyon

Öğr.Gör. Cansu PALAZOĞLU

(415)

 

Yabancı Dil-II

 (Öğr.Gör.. Ayhan DİRİL)

(Uzaktan Eğitim)

11:15-12:00

Acil Hasta Bakımı II

Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ

(415)

Beden Dili ve Vücut Geliştirme

(Öğt.Gör.Ö.Faruk YAZICI)

(415)

Türk Dili II

(Okt.Faruk TOYDEMİR)

(415)

Resüstasyon

Öğr.Gör. Cansu PALAZOĞLU

(415)

 

Yabancı Dil-II

 (Öğr.Gör.. Ayhan DİRİL)

(Uzaktan Eğitim)

 

 

 

 

 

 

 

 

13:15-14:00

Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi

(Öğr.Gör.Dr.Saadet TALAY)

 

Acil Hasta Bakımı II

Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ

(415)

Farmakoloji

Öğr.Gör.Eda GÜNGÖR

(415)

 

 

 

14:15-15:00

Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi

(Öğr.Gör.Dr Saadet TALAY)

Acil Hasta Bakımı II

Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ

(415)

Farmakoloji

Öğr.Gör.Eda GÜNGÖR

(415)

 

 

 

15:15-16:00

 

Acil Sağlık Hizmetleri II

Öğr.Gör.Eda GÜNGÖR

(415)

 

 

 

 

16:15-17:00

 

Acil Sağlık Hizmetleri II

Öğr.Gör.Eda GÜNGÖR

(415)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ - ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

2018-2019 Bahar Dönemi Haftalık Ders Programı

2. SINIF

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:15-09:00

 

 

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör. Cansu PALAZOĞLU

(Konf. Salonu)

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ

 

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör.Eda GÜNGÖR

 

09:15-10:00

 

 

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör. Cansu PALAZOĞLU

(Konf. Salonu)

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ

 

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör.Eda GÜNGÖR

 

10:15-11:00

Kalite Yönetim Sistemleri

Öğr.Gör.Hülya AKYÜZ

(407)

Enfeksiyon Hastalıkları

Öğr.Gör. Cansu PALAZOĞLU

(407)

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör. Cansu PALAZOĞLU

(Konf. Salonu)

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ

 

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör.Eda GÜNGÖR

 

11:15-12:00

Kalite Yönetim Sistemleri

Öğr.Gör.Hülya AKYÜZ

(407)

Enfeksiyon Hastalıkları

Öğr.Gör. Cansu PALAZOĞLU

(407)

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör. Cansu PALAZOĞLU

(Konf. Salonu)

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ

 

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör.Eda GÜNGÖR

 

 

 

 

 

 

 

 

13:15-14:00

 

Sağlık Psikolojisi

Öğr.Gör.Eda GÜNGÖR

(Konf. Salonu)

 

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ

 

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör. Eda GÜNGÖR

 

14:15-15:00

 

Sağlık Psikolojisi

Öğr.Gör.Eda GÜNGÖR

(Konf. Salonu)

 

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ

 

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör. Eda GÜNGÖR

 

15:15-16:00

 

 

ÜSD-Üniversite Seçmeli Ders

(Konf. Salonu)

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ

 

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör. Eda GÜNGÖR

 

16:15-17:00

 

 

ÜSD-Üniversite Seçmeli Ders

(Konf. Salonu)

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ

 

Mesleki Uygulama II

Öğr.Gör. Eda GÜNGÖR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ - ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI

2017-2018 Bahar Dönemi Birinci Öğretim Haftalık Ders Programı

1. SINIF

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

 CUMARTESİ

08:15-09:00

 

 

Yazışma Teknikleri II

(Öğr.Gör.Faruk TOYDEMİR)

(Lab I)

Anatomi

(Öğr.Gör. Cansu PALAZOĞLU)

(407)

 

 

09:15-10:00

 

 

Yazışma Teknikleri II

(Öğr.Gör.Faruk TOYDEMİR)

(Lab I)

Anatomi

(Öğr.Gör. Cansu PALAZOĞLU)

(407)

 

İngilizce

(Öğr.Gör.Ayhan DİRİL)

(Uzaktan Eğitim)

10:15-11:00

 

 

Temel Bilgi Teknolojileri II

(Öğr.Gör.Yasin ÜNAL)

(Lab-I)

Tıbbi Dokümantasyon II

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(407)

 

İngilizce

(Öğr.Gör.Ayhan DİRİL)

(Uzaktan Eğitim)

11:15-12:00

 

 

Temel Bilgi Teknolojileri II

(Öğr.Gör.Yasin ÜNAL)

(Lab-I)

Tıbbi Dokümantasyon II

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(407)

 

Ingilizce

(Öğr.Gör.Ayhan DİRİL)

(Uzaktan Eğitim)

 

 

 

 

 

 

 

 

13:15-14:00

Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi

(Öğr.Gör.Dr.Saadet TALAY)

 

Türk Dili II

(Öğr.Gör.Faruk TOYDEMİR)

(407)

Sağlık Hizmetleri Yönetimi

(Öğr.Gör. Mesut ARDIÇ)

(407)

Sağlık Hizmetleri Yönetimi

(Öğr.Gör. Mesut ARDIÇ)

(407)

 

 

14:15-15:00

Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi

(Öğr.Gör.Dr.Saadet TALAY)

Türk Dili II

(Öğr.Gör.Faruk TOYDEMİR)

(407)

Sağlık Hizmetleri Yönetimi

(Öğr.Gör. Mesut ARDIÇ)

(407)

Sağlık Hizmetleri Yönetimi

(Öğr.Gör. Mesut ARDIÇ)

(407)

 

 

15:15-16:00

 

Bioistatistik-II

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(407)

İnsan Kaynakları Yönetimi

(Dr.Öğr.Üyesi.Ersin Irk)

(407)

 

 

 

16:15-17:00

 

Bioistatistik II

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(407)

İnsan Kaynakları Yönetimi

(Dr.Öğr.Üyesi.Ersin Irk)

(407)

 

 

 

 

                                                                                                                                            

 

 

 

 

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ - ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI

2017-2018 Bahar Dönemi Birinci Öğretim Haftalık Ders Programı

2. SINIF

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:15-09:00

 

 

 

Tıbbi Dökümantastyon IV

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(237)

Hastane Bilgi Sistemleri II

(Öğr.Gör.M.Fatih KARACA)

(Lab-I)

09:15-10:00

 

 

 

Tıbbi Dökümantastyon IV

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(237)

Hastane Bilgi Sistemleri II

(Öğr.Gör.M.Fatih KARACA)

(Lab-I)

10:15-11:00

İlk Yardım

(Öğr.Gör.Mesut ARDIÇ)

(237)

Tıbbi Dökümantastyon IV

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(237)

Halk Sağlığı ve Tıbbi Deontoloji

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

 

(237)

Hastane Yönetim ve Organizasyonu II

(Öğr.Gör.Mesut ARDIÇ)

(237)

Hastane Bilgi Sistemleri II

(Öğr.Gör.M.Fatih KARACA)

(Lab-I)

11:15-12:00

İlk Yardım

(Öğr.Gör.Mesut ARDIÇ)

(237)

Tıbbi Dökümantastyon IV

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(237)

Halk Sağlığı ve Tıbbi Deontoloji

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(237)

Hastane Yönetim ve Organizasyonu II

(Öğr.Gör. Mesut ARDIÇ)

(237)

Hastane Bilgi Sistemleri II

(Öğr.Gör.M.Fatih KARACA)

(Lab-I)

 

 

 

 

 

 

 

13:15-14:00

Sekreterlik Hizmetleri

Öğr.Gör.Hülya Akyüz

(237)

Mesleki İngilizce II

(Öğt.Gör.Ö.Faruk YAZICI)

(237)

Sağlık ve Toplum

(Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ)

(237)

 

İş Hukuku

(Öğr.Gör.D.Yakut COŞKUN)

(237)

14:15-15:00

Sekreterlik Hizmetleri

Öğr.Gör.Hülya Akyüz

(237)

Mesleki İngilizce II

(Öğt.Gör.Ö.Faruk YAZICI)

(237)

Sağlık ve Toplum

(Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ)

(237)

 

İş Hukuku

(Öğr.Gör.D.Yakut COŞKUN )

(237)

15:15-16:00

Mesleki İngilizce II

(Öğt.Gör.Ö.Faruk YAZICI)

(237)

 

ÜSD-Sportif Rekreasyon

(Öğr.Gör.Ö.Faruk YAZICI )

(Konf. Salonu )

 

 

16:15-17:00

Mesleki İngilizce II

(Öğt.Gör.Ö.Faruk YAZICI)

 (237)

 

ÜSD-Sportif Rekreasyon

(Öğr.Gör.Ö.Faruk YAZICI )

(Konf. Salonu)

 

 

                                                                                                                     

 

 

 

 

 

 

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ - ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI

2018-2019 Bahar Dönemi İkinci Öğretim Haftalık Ders Programı

1. SINIF

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

15:15-16:00

Anatomi

(Öğr.Gör. Cansu PALAZOĞLU)

(415)

Yazışma Teknikleri II

(Öğr.Gör.Faruk TOYDEMİR)

(Lab I)

Temel Bilgi Teknolojileri II

(Öğr.Gör.Yasin ÜNAL)

(Lab I)

Sağlık Hizmetleri Yönetimi

(Öğr.Gör. Mesut ARDIÇ)

(415)

 

16:15-17:00

Anatomi

(Öğr.Gör. Cansu PALAZOĞLU)

(415)

Yazışma Teknikleri II

(Öğr.Gör.Faruk TOYDEMİR)

(Lab I)

Temel Bilgi Teknolojileri II

(Öğr.Gör.Yasin ÜNAL)

(Lab I))

Sağlık Hizmetleri Yönetimi

(Öğr.Gör. Mesut ARDIÇ)

(415)

 

17:15-18:00

Türk Dili II

(Öğr.Gör.Faruk TOYDEMİR)

(415)

Bioistatistik-II

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(415)

İnsan Kaynakları Yönetimi

(.Dr.Öğr.Üyesi Ersin Irk)

(415)

Tıbbi Dokümantasyon II

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(415)

 

18:15-19:00

Türk Dili II

(Öğr.Gör.Faruk TOYDEMİR)

(415)

Bioistatistik

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(415)

İnsan Kaynakları Yönetimi

(Dr.Öğr.Üyesi Ersin Irk)

(415)

Tıbbi Dokümantasyon II

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(415)

 

 

 

 

 

 

 

19:15-20:00

 

 

Sağlık Hizmetleri Yönetimi

(Öğr.Gör. Mesut ARDIÇ)

(415)

İngilizce

(Öğr.Gör.Ayhan DİRİL)

(Uzaktan Eğitim)

 

20:15-21:00

 

 

Sağlık Hizmetleri Yönetimi

(Öğr.Gör. Mesut ARDIÇ)

(415)

İngilizce

(Öğr.Gör. Ayhan DİRİL)

(Uzaktan Eğitim)

 

21:15-22:00

Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi

(Öğr.Gör.Dr.Saadet TALAY)

 

 

 

Ingilizce

(Öğr.Gör. Ayhan DİRİL)

(Uzaktan Eğitim)

 

22:15-23:00

Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi

(Öğr.Gör.Dr.Saadet TALAY)

 

 

 

 

 

                                                                                                                     

 

 

 

 

 

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ - ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI

2018-2019 Bahar Dönemi Haftalık Ders Programı

2. SINIF

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

15:15-16:00

Sekreterlik Hizmetleri

Öğr.Gör.Hülya Akyüz

(218)

Sağlık ve Toplum

(Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ)

(218)

İlk Yardım

(Öğr.Gör.Mesut ARDIÇ)

(407)

Mesleki İngilizce II

(Öğt.Gör.Ö.Faruk YAZICI)

(407)

 

İş Hukuku

(Öğr.Gör.D.Yakut COŞKUN)

(407)

16:15-17:00

Sekreterlik Hizmetleri

Öğr.Gör.Hülya Akyüz

(218)

Sağlık ve Toplum

(Öğr.Gör.Tuğba SOLMAZ)

(218)

İlk Yardım

(Öğr.Gör.Mesut ARDIÇ)

(407)

Mesleki İngilizce II

(Öğt.Gör.Ö.Faruk YAZICI)

(407)

İş Hukuku

(Öğr.Gör.D.Yakut

COŞKUN )

(407)

17:15-18:00

Tıbbi Dökümantastyon IV

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(407)

Hastane Yönetim ve Organizasyonu II

(Öğr.Gör.Mesut ARDIÇ)

(407)

Hastane Bilgi Sistemleri-II

 (Öğr.Gör Dr M.Fatih KARACA)

(Lab I)

Mesleki İngilizce II

(Öğt.Gör.Ö.Faruk YAZICI)

(407)

 

18:15-19:00

Tıbbi Dökümantastyon IV

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(407)

Hastane Yönetim ve Organizasyonu II

(Öğr.Gör. Mesut ARDIÇ)

(407)

Hastane Bilgi Sistemleri-II

 (Öğr.Gör Dr M.Fatih KARACA)

(Lab I)

Mesleki İngilizce II

(Öğt.Gör.Ö.Faruk YAZICI)

 (407)

 

 

 

 

 

 

 

19:15-20:00

ÜSD-Sportif Rekreasyon

(Öğr.Gör.Ö.Faruk YAZICI )

(334)

Halk Sağlığı ve Tıbbi Deontoloji

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA) 

(407)

Hastane Bilgi Sistemleri-II

(Öğr.Gör Dr M.Fatih KARACA)

(Lab I)

Tıbbi Dökümantastyon IV

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(407)

 

20:15-21:00

ÜSD-Sportif Rekreasyon

(Öğr.Gör.Ö.Faruk YAZICI )

(334)

Halk Sağlığı ve Tıbbi Deontoloji

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(407)

Hastane Bilgi Sistemleri-II

 (Öğr.Gör Dr M.Fatih KARACA)

(Lab I)

Tıbbi Dökümantastyon IV

(Dr.Öğr.Üyesi.İrfan USTA)

(407)

 

21:15-22:00

 

 

 

 

 

22:15-23:00

 

 

 

 

 

                                                                                   Mesut ARDIÇ

                       Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölüm Başkanı




Gaziosmanpaşa Mahallesi Alişan Diktaş Caddesi No:26 Erbaa-Tokat Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.