2018-2019 Güz Yarıyılı Final ve Bütünleme Sınav Programı

2018-2019 Güz Yarıyılı Final ve Bütünleme Sınav Programı

  •  28 Aralık 2018 Cuma
  •  881 Görüntüleme
  •  Yazdır

 Sınavlarda Kimlik Kartlarınızı Yanınızda Bulundurunuz. Koridorlarda Beklemeyiniz.

Başarılar Dileriz.

 

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ

ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEKYÜKSEKOKULU TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAV TARİHLERİ

 

I.SINIF     (I.ÖĞRETİM-II. ÖĞRETİM)                                                  

SINAV SAATİ

DERSİN ADI

SINAV YERİ

FİNAL SINAV TARİHİ

DERS SORUMLUSU

14.00

DAVRANIŞ BİLİMLERİ

 

SINAV SALONU-415

07.01.2019 PAZARTESİ

HÜLYA AKYÜZ-EDA GÜNGÖR-CANSU PALAZOĞLU

10.00

İNGİLİZCE -I

 

SINAV SALONU-217

08.01.2019 SALI

HÜLYA AKYÜZ –EDA GÜNGÖR-CANSU PALAZOĞLU

14.00

YAZIŞMA TEKNİKLERİ-I

SINAV SALONU-415

08.01.2019 SALI

FARUK TOYDEMİR-EDA GÜNGÖR-TUĞBA SOLMAZ

14.00

TÜRK DİLİ-I

SINAV SALONU-415

09.01.2019 ÇARŞAMBA

FARUK TOYDEMİR-MESUT ARDIÇ-CANSU PALAZOĞLU

11.00

ATATÜRK İLK. İNK TAR. I

SINAV SALONU-238

10.01.2019 PERŞEMBE

SAADET TALAY-MESUT ARDIÇ-EDA GÜNGÖR

14.00

TIBBİ TERMİNOLOJİ

SINAV SALONU-415-407

10.01.2019 PERŞEMBE

MESUT ARDIÇ –TUĞBA SOLMAZ- HÜLYA AKYÜZ-EDA GÜNGÖR

14.00

TIBBİ DOKÜMANTASYON-I

SINAV SALONU-407-415

11.01.2019 CUMA

İRFAN USTA- TUĞBA SOLMAZ- EDA GÜNGÖR-CANSU PALAZOĞLU

14.00

BİYOİSTATİSTİK-I

SINAV SALONU-415- 407-219

14.01.2019 PAZARTESİ

İRFAN USTA-TUĞBA SOLMAZ-MESUT ARDIÇ-EDA GÜNGÖR-CANSU PALAZOĞLU-HÜLYA AKYÜZ

13.00

MESLEKİ ETİK

SINAV SALONU-415

15.01.2019 SALI

HÜLYA AKYÜZ-TUĞBA SOLMAZ-MESUT ARDIÇ

14.00

TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ-I

SINAV SALONU-415

15.01.2019 SALI

YASİN ÜNAL-TUĞBA SOLMAZ-HÜLYA AKYÜZ

 

II. SINIF   (I.ÖĞRETİM-II. ÖĞRETİM)                                                                                                

SINAV SAATİ

DERSİN ADI

SINAV YERİ

FİNAL SINAV TARİHİ

DERS SORUMLUSU

16.00

HALKLA İLİŞKİLER

SINAV SALONU

07.01.2019 PAZARTESİ

PAKİZE KAZANCI-HÜLYA AKYÜZ

16.00

GÜZEL KONUŞMA VE DİKSİYON

SINAV SALONU

08.01.2019 SALI

GÜLER UZUN-HÜLYA AKYÜZ

16.00

GİRİŞİMCİLİK

SINAV SALONU

09.01.2019 ÇARŞAMBA

ERSİN IRK-MESUT ARDIÇ

16.00

HASTALIKLAR BİLGİSİ

SINAV SALONU

10.01.2019 PERŞEMBE

DÖNDÜ ŞANLITÜRK-TUĞBA SOLMAZ

16.00

HASTANE YÖNETİMİ VE ORGANİZASYONU-I

SINAV SALONU

11.01.2019 CUMA

MESUT ARDIÇ-EDA GÜNGÖR

16.00

MESLEKİ İNGİLİZCE I

SINAV SALONU-415

14.01.2019 PAZARTESİ

Ö.FARUK YAZICI-CANSU PALAZOĞLU-MESUT ARDIÇ

15.00

TIBBİ DÖKÜMANTASYON-III

SINAV SALONU-415

15.01.2019 SALI

İRFAN USTA-MESUT ARDIÇ-EDA GÜNGÖR-HÜLYA AKYÜZ

16.00

HASTANE BİLGİ SİSTEMLERİ-I

SINAV SALONU

15.01.2019 SALI

M.FATİH KARACA-CANSU PALAZOĞLU

 

 

 

Bölüm Başkanı

 MESUT ARDIÇ

 

 

 

 

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ

ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEKYÜKSEKOKULU İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAV TARİHLERİ

 

I.SINIF                                                 

Final Sınav Saati

Dersin Adı

Sınav Yeri

FinalSınav Tarihi

Ders Sorumlusu

10:00

TÜRK DİLİ I

SINAV SALONU

07.01.2019 PAZARTESİ

FARUK TOYDEMİR–HÜLYA AKYÜZ

10:00

YABANCI DİL -1

218-219

08.01.2019 SALI

TUĞBA SOLMAZ–DURSUN DEMİR

10:00

AMBULANS EĞİTİMİ

SINAV SALONU

08.01.2019 SALI

EDA GÜNGÖR – CANSU PALAZOĞLU

10:00

TIBBİ TERMİNOLOJİ

SINAV SALONU

09.01.2019 ÇARŞAMBA

CANSU PALAZOĞLU-EDA GÜNGÖR

10:00

ACİL HASTA BAKIMI-I

SINAV SALONU

10.01.2019 PERŞEMBE

TUĞBA SOLMAZ-MESUT ARDIÇ

11:00

ATATÜRK İLK. İNK TAR. I

218-219

10.01.2019 PERŞEMBE

TUĞBA SOLMAZ-CANSU PALAZOĞLU

10:00

ANATOMİ

SINAV SALONU

11.01.2019 CUMA

CANSU PALAZOĞLU-MESUT ARDIÇ

10:00

ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ-I

SINAV SALONU

14.01.2019 PAZARTESİ

EDA GÜNGÖR-HÜLYA AKYÜZ

10:00

FİZYOLOJİ

SINAV SALONU

15.01.2019 SALI

CANSU PALAZOĞLU-HÜLYA AKYÜZ

 

II.SINIF                                                                                               

Sınav Saati

Dersin Adı

Sınav Yeri

FinalSınav Tarihi

Ders Sorumlusu

12:00

T.DOKÜMANTASYON-1

SINAV SALONU

07.01.2019 PAZARTESİ

HÜLYA AKYÜZ-TUĞBA SOLMAZ

12:00

TRAVMA

SINAV SALONU

08.01.2019 SALI

EDA GÜNGÖR-HÜLYA AKYÜZ

12:00

ACİL HASTA BAKIMI-III

SINAV SALONU

09.01.2019 ÇARŞAMBA

TUĞBA SOLMAZ-EDA GÜNGÖR

12:00

ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ

SINAV SALONU

10.01.2019 PERŞEMBE

CANSU PALAZOĞLU –TUĞBA SOLMAZ

11:00

MESLEKİ UYGULAMA

218-219

11.01.2019 CUMA

TUĞBA SOLMAZ-CANSU PALAZOĞLU-EDA GÜNGÖR

 

 

Bölüm Başkanı

                                                                                                                                                                            MESUT ARDIÇ

*S.S.(SINAV SALONU) ZEMİN KATTA BULUNMAKTADIR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ

ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEKYÜKSEKOKULU İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ

 

I.SINIF                                                 

Final Sınav Saati

Dersin Adı

Sınav Yeri

BütünlemeSınav Tarihi

Ders Sorumlusu

13.00

TÜRK DİLİ I

SINAV SALONU

20.01.2019 PAZAR

FARUK TOYDEMİR –CANSU PALAZOĞLU

10:00

ACİL HASTA BAKIMI-I

SINAV SALONU

21.01.2019 PAZARTESİ

TUĞBA SOLMAZ-HÜLYA AKYÜZ

11.00

TIBBİ TERMİNOLOJİ

SINAV SALONU

21.01.2019 PAZARTESİ

CANSU PALAZOĞLU-EDA GÜNGÖR

10:00

YABANCI DİL -1

 

218-219

22.01.2019 SALI

TUĞBA SOLMAZ - CANSU PALAZOĞLU

11:00

ANATOMİ

SINAV SALONU

22.01.2019 SALI

CANSU PALAZOĞLU-EDA GÜNGÖR

10:00

AMBULANS EĞİTİMİ

SINAV SALONU

23.01.2019 ÇARŞAMBA

EDA GÜNGÖR – MESUT ARDIÇ

10:00

FİZYOLOJİ

SINAV SALONU

23.01.2019 ÇARŞAMBA

CANSU PALAZOĞLU-EDA GÜNGÖR

11:00

ATATÜRK İLK. İNK TAR. I

218-219

24.01.2019 PERŞEMBE

TUĞBA SOLMAZ-CANSU PALAZOĞLU

10:00

ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ-I

SINAV SALONU

25.01.2019 CUMA

EDA GÜNGÖR-CANSU PALAZOĞLU

 

II.SINIF                                                                                               

Sınav Saati

Dersin Adı

Sınav Yeri

Bütünleme Sınav Tarihi

Ders Sorumlusu

12:00

T.DOKÜMANTASYON-1

SINAV SALONU

21.01.2019PAZARTESİ

HÜLYA AKYÜZ-TUĞBA SOLMAZ

12:00

TRAVMA

SINAV SALONU

22.01.2019SALI

EDA GÜNGÖR-CANSU PALAZOĞLU

12:00

ACİL HASTA BAKIMI-III

SINAV SALONU

23.01.2019 ÇARŞAMBA

TUĞBA SOLMAZ-EDA GÜNGÖR

12:00

ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ

SINAV SALONU

24.01.2019PERŞEMBE

CANSU PALAZOĞLU –TUĞBA SOLMAZ

12:00

MESLEKİ UYGULAMA

218-219

25.01.2019CUMA

TUĞBA SOLMAZ-CANSU PALAZOĞLU-EDA GÜNGÖR

 

 

Bölüm Başkanı

                                                                                                                                                                            MESUT ARDIÇ

*S.S.(SINAV SALONU) ZEMİN KATTA BULUNMAKTADIR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ

ERBAA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEKYÜKSEKOKULU TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ

I.SINIF     (I.ÖĞRETİM-II. ÖĞRETİM)                                                  

SINAV SAATİ

DERSİN ADI

SINAV YERİ

BÜTÜNLEME SINAV TARİHİ

DERS SORUMLUSU

13.00

YAZIŞMA TEKNİKLERİ-I

SINAV SALONU

19.01.2019 CUMARTESİ

FARUK TOYDEMİR-EDA GÜNGÖR

13.00

TÜRK DİLİ-I

SINAV SALONU

20.01.2019 PAZAR

FARUK TOYDEMİR-MESUT ARDIÇ

13.00

MESLEKİ ETİK

SINAV SALONU

21.01.2019 PAZARTESİ

HÜLYA AKYÜZ-TUĞBA SOLMAZ

14.00

TIBBİ TERMİNOLOJİ

SINAV SALONU

21.01.2019 PAZARTESİ

MESUT ARDIÇ –TUĞBA SOLMAZ- HÜLYA AKYÜZ

10:00

İNGİLİZCE -I

 

SINAV SALONU

22.01.2019 SALI

HÜLYA AKYÜZ –EDA GÜNGÖR

13.00

DAVRANIŞ BİLİMLERİ

 

SINAV SALONU

22.01.2019 SALI

HÜLYA AKYÜZ-MESUT ARDIÇ

14.00

TIBBİ DOKÜMANTASYON-I

SINAV SALONU-415

23.01.2019 ÇARŞAMBA

İRFAN USTA- TUĞBA SOLMAZ- EDA GÜNGÖR-CANSU PALAZOĞLU

11.00

ATATÜRK İLK. İNK TAR. I

SINAV SALONU

24.01.2019 PERŞEMBE

SAADET TALAY-MESUT ARDIÇ

13:00

TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ-I

SINAV SALONU

24.01.2019 PERŞEMBE

YASİN ÜNAL-TUĞBA SOLMAZ

14.00

BİYOİSTATİSTİK-I

SINAV SALONU-415- 407-219

25.01.2019 CUMA

İRFAN USTA-TUĞBA SOLMAZ-MESUT ARDIÇ-EDA GÜNGÖR-CANSU PALAZOĞLU

 

II. SINIF   (I.ÖĞRETİM-II. ÖĞRETİM)                                                                                                

SINAV SAATİ

DERSİN ADI

SINAV YERİ

BÜTÜNLEME SINAV TARİHİ

DERS SORUMLUSU

15.00

HALKLA İLİŞKİLER

 

SINAV SALONU

21.01.2019 PAZARTESİ

PAKİZE KAZANCI-HÜLYA AKYÜZ

16.00

GÜZEL KONUŞMA VE DİKSİYON

SINAV SALONU

21.01.2019 PAZARTESİ

GÜLER UZUN-HÜLYA AKYÜZ

15.00

GİRİŞİMCİLİK

 

SINAV SALONU

22.01.2019 SALI

ERSİN IRK-MESUT ARDIÇ

16.00

HASTALIKLAR BİLGİSİ

 

SINAV SALONU

22.01.2019 SALI

DÖNDÜ ŞANLITÜRK-TUĞBA SOLMAZ

15.00

HASTANE YÖNETİMİ VE ORGANİZASYONU-I

SINAV SALONU

23.01.2019 ÇARŞAMBA

MESUT ARDIÇ-EDA GÜNGÖR

16.00

MESLEKİ İNGİLİZCE I

 

SINAV SALONU

23.01.2019 ÇARŞAMBA

Ö.FARUK YAZICI-CANSU PALAZOĞLU

15.00

TIBBİ DÖKÜMANTASYON-III

SINAV SALONU-415

24.01.2019 PERŞEMBE

İRFAN USTA-MESUT ARDIÇ-EDA GÜNGÖR-HÜLYA AKYÜZ

16.00

HASTANE BİLGİ SİSTEMLERİ-I

SINAV SALONU

24.01.2019 PERŞEMBE

M.FATİH KARACA-CANSU PALAZOĞLU

 

Bölüm Başkanı     

 MESUT ARDIÇ

 

 




Gaziosmanpaşa Mahallesi Alişan Diktaş Caddesi No:26 Erbaa-Tokat Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2017© Tüm Hakları Saklıdır.