Öğrenci Kulüplerimizin 1. Olağan Genel Kurulları Tamamlandı...

Öğrenci Kulüplerimizin 1. Olağan Genel Kurulları Tamamlandı...

  •  2 Nisan 2022 Cumartesi
  •  83 Görüntüleme
  •  Yazdır

Meslek Yüksekokulumuz bünyesinde faaliyetlerine başlayan Engelli ve Yaşlı Dostu Kulübü ile Sosyal, Kültürel, Sanatsal ve Sportif Etkinlikler Kulübü’nün 1. Olağan Genel Kurul Toplantıları yapıldı.

Engelli ve Yaşlı Dostu Kulübü’nün Genel Kurulu, üniversitemiz Erbaa yerleşkesi konferans salonunda 1 Nisan 2022 Cuma günü saat 13.00’de gerçekleştirildi. Toplantıya Sağlık Bakım Hizmetleri Bölüm Başkan V. Öğr. Gör. Ebru SADIÇ, Yüksekokul Sekreteri V. Hüseyin ÖZER, kulüp danışmanı Öğr. Gör. Abdurrahim UYANIK ve kulübün kurucu üyesi öğrenciler katıldılar. Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyelerinin seçiminin yapıldığı genel kurulda, kuruluştan itibaren geçici olarak bu kurullarda görev alanlara da Erbaa Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’nce düzenlenen teşekkür belgeleri takdim edildi.

Sosyal, Kültürel, Sanatsal ve Sportif Etkinlikler Kulübü’nün Genel Kurulu, üniversitemiz Erbaa yerleşkesi konferans salonunda 1 Nisan 2022 Cuma günü saat 15.00’de gerçekleştirildi. Toplantıya Yüksekokul Sekreteri V. Hüseyin ÖZER, kulüp danışmanı Öğr. Gör. Dr. Melek GÖKBULUT ve kulübün kurucu üyesi öğrenciler katıldılar. Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyelerinin seçiminin yapıldığı genel kurulda, kuruluştan itibaren geçici olarak bu kurullarda görev alanlara da Erbaa Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’nce düzenlenen teşekkür belgeleri takdim edildi.

Kulüp yönetim kurulları ve denetleme kurulları gerçekleştirecekleri ilk toplantıda görev dağılımı ve iş bölümü yaparak kulüplerin 1 yıllık yönetimini buna göre yürütecekler.
Gaziosmanpaşa Mahallesi Alişan Diktaş Caddesi No:26 Erbaa-Tokat Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.