Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü

  • Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
  • Tanıtım

Tüm Dünya'da ve Türkiye'de sağlık hizmetlerinde bakım ihtiyacı artması sonucu sağlık bakım hizmetlerine gereksinim giderek artmaktadır. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’yla YÖK arasında 03.06.2011 tarihinde Evde Hasta Bakım alanı ile ilgili işbirliği protokolü imzalanmış olup, bu protokol bölümün önemini daha da artırarak öğrenci kaynağının sürekliliğinin sağlanmasına olumlu katkıda bulunmuştur.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Erbaa Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna bağlı olarak kurulan Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü bünyesindeki Evde Hasta Bakımı Programı’na 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılından itibaren öğrenci alınarak faaliyetlerine başlayacaktır.

 

Kalite Politikamız

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Erbaa Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun kalite politikası; kalite yönetim sistemi çerçevesinde sürekli gelişen, eğitim, öğretim, araştırma alanında etkin, paydaşları ile birlikte uluslararası standartlarda öncü kurum olmaktır.

Gaziosmanpaşa Mahallesi Alişan Diktaş Caddesi No:26 Erbaa-Tokat Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.